ליויה רוזן מיסטיקנית מתקשרת ומדיום  מתמחה בנורמולוגיה וקבלה.    


לשיחת ייעוץ חייגו 0544743914

ניתן לקבל יעוץ בטלפון  תשלום בכרטיס אשראי 

תורת הקבלה

נומרולוגיה

קלפי טארוט

           מהוא תקשור

לא טראנס, כן מדיטציה ברמה הבסיסית ביותר אפשר להגדיר תקשור בתור דרך להיות בקשר עם ממדים נסתרים. באופן סורתי,מתקשר הוא אדם שיש ביכולתו לדבר עם נשמות, ישויות ו/או מלאכים שאינם מתקיימים בממד הפיזי אלא בממדים אנרגטיים.

באופן מסורתי, מתקשר היה נכנס לסוג של טראנס, כלומר עוזב ברמה מסויימת את הגוף שלו, ומאפשר לאותה נשמה/מלאך/ישות להכנס אל תוך גופו. מנגד, ידועה ומוכרת לכולם שיטת הסיאנס. זו שיטה שנויה במחלוקת משום שהיא נחשבת ככזו המאפשרת ליצור קשר עם נשמות במצוקה הזקוקות לעזרה יותר משהן יכולות לעזור. מי שרוצה לדבר עם רבדים אינטליגנטיים יותר, נדרש בעבר לתקשר בעזרת טראנס.

כיום מקובלת מאוד שיטת תקשור אחרת, ידידותית יותר, שאני מגדיר אותה בפשטות כתקשור בעזרת מדיטציה. כלומר, המתקשר נכנס למדיטציה אך נותר נוכח בגופו. הוא יוצר קשר עם מי שהוא מתקשר, ומעביר את המסרים והאנרגיה. כלומר, במקום השתלטות – שיתוף פעולה. כך אני מתקשר.

לתקשר בעזרת פיסול זו האבחנה המקובלת אך הצרה של מהו תקשור וכיצד זה עובד. בפועל, רבים מאיתנו מתקשרים מבלי שאנו מבינים זאת. כל צורות האומנות הן בעלות פוטנציאל תקשורי, שכן במהלך תהליך היצירה האמן מתחבר לרבדים עמוקים יותר בהוויה שלו, כאלה העוקפים את המודע; בתהליך הזה, קל להתחבר לאותן נשמות וחברותיהן, ולהעביר אותן בעזרת ציור, פיסול או ריקוד.

מעבר לכך, כולנו חווים חוויות שהבסיס שלהן הוא תקשור, אך אנו לא קוראים לזה תקשור אלא אינטואיציה. ברגעים אלו בהם אנו מרגישים את הקול הפנימי שלנו מכוון אותנו, אנו מתחברים לרבדים הגבוהים שלנו ומקבלים מהם הכוונה. זה קורה באופן ספונטאני ולא מובן, אך קורה לכל אחד מאיתנו אי אלו פעמים במרוצת החיים.

למעשה, כולנו מתקשרים, כשם שכולנו יכולים לכתוב. אך מעטים יכולים לתקשר למען אחרים, בדומה לכך שרק חלק קטן מאיתנו יכולים לכתוב טוב מספיק כדי לעסוק בכתיבה. לכן, כל אחד יכול ללמוד לתקשר, כלומר ליצור קשר עם המדריכים שלו; מעטים יחסית יכולים לתקשר לאחרים, כשם שאני עושה.

לא קוראים עתידות אחרי שהבנו מה זה תקשור ומי יכול לעסוק בזה, אפשר לדבר על ציפיות ממתקשר. כלומר, מה אפשר לקבל ממנו – ומה לא.

המתקשר שלך יכול לקרוא את העתיד? אל תאמין לו
 
אני אתחיל בדברים הקלים, כלומר במה אי אפשר לקבל ממתקשר – לדעת מה יקרה בעתיד. כן, אני יודע שהרבה מתקשרים מבטיחים את זה, כמו רבים מהעוסקים בתחומי המיסטיקה. אך בפועל, בעידן בו אנו חיים אי אפשר לקרוא עתידות משום שהעתיד אינו כתוב או ידוע מראש. זה קשור בשינויים המתרחשים בכדור הארץ ובתרבות שלנו, שלא אכנס אליהם עכשיו.

לכל היותר אפשר לקבל מידע על המגמה, הכיוון בו אני והמציאות שלי נמצאים באותו תחום עליו אני שואל, אך חשוב להבין כי כיוון או מגמה יכולים להשתנות בכל רגע, לטובה או למה שאנו נגדיר כרעה.

אז מה כן אפשר לקבל ממתקשר? בהירות, עידוד והקלה, או בע"ה

טואול הקמת אתרי אינטרנט